Prikaz objav z oznako Obletnica. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Obletnica. Pokaži vse objave

torek, 8. maj 2018

Crafty abraham

Jaz ne vem kaj je z menoj!? Ko drugi izdelujejo
CAS voščilnice so mi "full" lepe, ko pa jaz
 naredim kakšno, mi pa vedno nekaj manjka.
Tako je bilo tudi pri tej, dodati sem morala
še šive ob robu, ki se na tej sliki slabo vidijo.


Voščilo sem embosirala z bakrenim prahom.
 Ko zdaj tako gledam, bi mogoče beli bil boljši,
no zdaj je kaj je...



Prijavljam jo na naslednje izzive:

ponedeljek, 20. april 2015

Okrasni tagec za steklenico

Ta vikend je prijateljica praznovala rojstni dan
in ker ji nisem mogla podariti samo steklenice, 
sem za njo naredila okrasni tagec.


Uporabila sem štampiljko najlepšega para,
ki je primerna za prav vse priložnosti.
Zato tagec prijavljam v galerijo meseca Aprila.


Tagec sem okrasila z rožami iamroses,
katere sem malo zasenčila z rdečo blazinico.


 Tudi to krat ni šlo brez malih in velikih metuljčkov.


(memory box - Pippi butterfly,Madera corner)




Tagec prijavljam na naslednje izzive:

torek, 11. marec 2014

Prva ljubezen

Ta voščilnica je romala v trgovino Rayher
na natečaj za najlepšo voščilnico s šablonami Marianne Design.
Ker je narejena v vintage stilu in ker ima dodano vrtnico,
jo prijavljam še na CRAFT-alnico.


 Kar nekaj časa sem premlevala kaj naj naredim za ta natečaj,
a ko sem odkrila ta par, je ideja o voščilnici takoj padla na 
easel kartico za katero sem uporabila šablono MD Decorative Tags LR0154.

Na manjši tag sem dodala še 25-tko, saj Marianne Design praznuje
in polperle.

Preden je hčera šla spat mi je naročila, da na voščilnico dodam še metulja.
Mame moremo ubogati in tako sem dodala še MD Layered Butterfly LR0153.

 Zaprta.

 Vrtnica je šablona MD CREATABLES, ENGLISH ROSE
in vejica Anja's Leaves 1 LR0226.

Uporabila sem bel papir, ki sem ga zasenčila, 
da sem dobila starinski izgled.


Prijavljam jo na naslednje izzive:




nedelja, 23. februar 2014

Zaljubljenca v roza

Ta voščilnica je nastala danes, čisto spontano za
 CRAFT-alnico - Postavitev. Na začetku sem imela kar nekaj
 preglavic, kako in kaj. Nato pa je kar steklo 
in nastala je čisto preprosta poročna voščilnica.



Vse robove sem natrgala in jih zasenčila z distress ink (spun sugar).
Kvadrat s poročnim parom, sem malo privzdignila.
 Dodala še par perl in to je to, kot sem rekla voščilnica je preprosta.


Prijavljam jo na naslednje izzive:


ponedeljek, 17. februar 2014

Rdeče srce

Tako, pa je Valentinovo za nami,
jaz pa še vedno v ljubezenskem vzdušju.
Prva voščilnica, je po moje bolj poročna,
druga pa je nastala za Valentinovo ;)

Prva voščilnica,

kateri sem dodala še bleščeče srce
in veliko pentljo ;)

Papir sem še dodatno okrasila s srčki ;)

Notranjost voščilnice.

Druga voščilnica,

enak začetek, drugačen zaključek ;))

Tako drage moje, zanima me,
 katera voščilnica se vam zdi bolj poročna
in katera je bolj valentinska ;)

Hvala za vse vaše komentarje!!!


Prijavljam jo na naslednje izzive:

petek, 24. januar 2014

Zlata poroka

Ker punce na CRAFT-alnici praznujejo svoj 100. izziv
in so si zaželele okrogle obletnice,
vam jaz predstavljam svojo prvo čestitko - knjigico.
Prvič sem se lotila izdelave takšne čestitke
in morem priznati, da sem zelo zadovoljna s končnim izdelkom.

Ta moja voščilnica je nastala za par, ki je praznoval 50 let poroke.
 Kapo dol, to je pa res dolga doba in dandanes že prava redkost.

Za podlogo sem uporabila bel papir, ki sem ga še dodatno zasenčila.

Srček sem izrezala s Nellis šablonico srce,
dodala še nekaj vejic (Spellbinders shapeablities foliage ),
št. 50 in prstane, katere sem še dodatno okrasila z dijamantki..

Ježka sta pa izrezana ročno !!!
Hvala draga sestra, da si jih tako lepo naredila ;)

 Ježevko sem še dodatno ovila v tančico, kod pravo nevesto ;)

Gospod jež, pa je dobil na glavo cilinder in metuljčka ;)

Notranjost knjigice.
Sliko sem izrezala s Spellbinders decorative labels eight šablono.
Dodal sem še imena slavljencev in datum poroke-obletnice.

Podlogo sem embosirala s cart-us srajčko.
Dodal sem še svileni trak.

Okrasila sem tudi ozadje knjigice ;)

Zdaj pa še nagradno vprašanje, zakaj so na prvi strani ježki !?
To pa je zelo povezano z družino na sliki.


Prijavljam jo na naslednje izzive:

torek, 19. marec 2013

Mladoporočenca

Ko sem na Craft-alnici zasledila nov izziv na zdravje nisem imela ideje kaj naj ustvarim. Potem pa sem na spletu našla ta dva mladoporočenca in nastala je ta voščilnica.
 Za spremembo sem si zaželela okroglo voščilnico, kateri sem polepšala robove.
      
Rumeno ozadje sem embossirala zelo pomladno z majhnimi  cvetovi.
Dodala sem še mladoporočenca, ki sem ju naredila v 3D tehniki (očala niso potrebna, ha,ha). Dogodku primerno sem ju tudi uredila ("spedinala").


Rob voščilnice sem okrasila z okrasnim trakom iz perl (hvala "teta" Julija).

Voščilnico podarjam sestri, ki je 17. marca praznovala 1.obletnico poroke. Čestitam vama in kar pogumno tako naprej.

 Mladoporočenca prijavljam na naslednji izziv: