Prikaz objav z oznako Valentinovo. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Valentinovo. Pokaži vse objave

torek, 17. februar 2015

Ljubi me, ne ljubi me,...

Tako pa tudi jaz enkrat lovim zadnje minute
 za Tinin in Vladkin novi izziv živalsko zaljubljena ;)
V mojem primeru je to en zaljubljen petelinček!!!


 Ta petelinček je k nama prišel kot del Mojčinega bonbončka ;)
in ko sem ga prvič zagledala, se je ideja za to voščilnico
 porodila kar sama od sebe. 
No je pa čakala skoraj eno leto na realizacijo ;)
Hvala Mojca za vse, najbolj pa v to da si me "prisilila"
 da sem motiv tudi pobarvala!!!


 Tudi tokrat brez Najlepšega para ni šlo ;)
Uporabila sem štampiljke Podarjeno z veseljem,
in rezalne šablone Šiviljski pribor
s katerimi sem okrasila balončke.
Balončki so šablonice Paper Smooches.


Dodala sem še nekaj drobnih rožic.
Hvala sestra, da me včasih ne poslušaš
in da vse nujnooo rabima ;)

Uživajte in radi se imejte!!!

Prijavljam jo na naslednje izzive:

sobota, 7. februar 2015

Srčkasta košarica

Valentinovo se bliža 
in treba je bilo narediti nekaj,
 s čim bom razveselila svoje najbližje ;)

Srčki Nellie's multi frame's MF D 022 in vejice Cherry Lynn Tiny Fanciful flourish

Odločila sem se, da letos naredim košarico v obliki srčka.


 Uporabila sem kovinsko šablono Nellies srce,
dodala še rožice iamroses.com, vejice in napis zate,
 ki mi ga je Tina podarila ob zadnjem nakupu.
Hvala Tina ;)


Ker se trend nagiba k zdravi prehrani,
sem tudi jaz napolnila mojo košarico z brusnicami ;)


Tukaj pa je še ena košarica, ki je nastala po naročilu ;)


Narejena je za malo Teso, ki je velika oboževalka roza barve ;)

metul je Memory Box pippi butterfly

 Morem priznati da sem zelo uživala pri okraševanju te košarice ;)


Tako pa sem vas malo zasipala s slikami!
Hvala za vse komentarje ;)



Prijavljam ju na naslednje izzive:

ponedeljek, 17. februar 2014

Rdeče srce

Tako, pa je Valentinovo za nami,
jaz pa še vedno v ljubezenskem vzdušju.
Prva voščilnica, je po moje bolj poročna,
druga pa je nastala za Valentinovo ;)

Prva voščilnica,

kateri sem dodala še bleščeče srce
in veliko pentljo ;)

Papir sem še dodatno okrasila s srčki ;)

Notranjost voščilnice.

Druga voščilnica,

enak začetek, drugačen zaključek ;))

Tako drage moje, zanima me,
 katera voščilnica se vam zdi bolj poročna
in katera je bolj valentinska ;)

Hvala za vse vaše komentarje!!!


Prijavljam jo na naslednje izzive:

četrtek, 6. februar 2014

Ljubezen je v zraku...

Valentinovo je pred vrati, 
meni se pa po glavi vrti pesem "Love is in the air",
 potem pa Vladka in Tina objavita novi izziv
in tako nastane ta voščilnica ;)


Balon, ki ponese ljubezen visoko, visoko v zrak...

Drugi srček sem nekoliko povzdignila, da sem dobila 3D učinek.

Vse sem še dodatno okrasila z malimi srčki ,)

Prav tako sem povzdignila črke.

Naj vas v teh težkih dneh, ljubezen spremlja na vsakem koraku.
Pa naj bo to samo ljubezen do sočloveka ;)

Hvala 
vsem gasilcem, vojakom, elektro delavcem, itn,....
ki v teh dneh požrtvovalno skrbijo za nas ;)


Prijavljam jo na naslednje izzive:

četrtek, 14. februar 2013

valentinovo



                                                                1. VOŠČILNICA













                                                                2. VOŠČILNICA










Voščilnici sva prijavli na naslednje izzive: